/ Новини

Новини

12.05.2006. 7 КМФР: додатковий сервіс для учасників та відвідувачів
Оргкомітет Київських Міжнародних Фестивалів не тільки турбується про те, щоб насичено пройшли всі чотири фестивальних дні (див. погодинну програму заходів).
Щорічно організаторами й співорганізаторами робиться маса зусиль для того, щоб покращити якість обслуговування учасників та гостей Фестивалю.
06.04.2006. Церемонія нагородження VII КМФР, чи "7 самураїв оголюють мечі" як героїчна драма з елементами реаліті-шоу й неминучим хеппі-ендом.

За часів феодальних війн у Японії й не підозрювали про те, що через 4-5 сторіч на просторах далекої країни України, розташованої на великому материку, самураям доведеться знову оголювати мечі у Великій битві за володіння рекламним простором.

31.03.2006. Журі дизайнерів 7-го КМФР "упаковано"
Конкурси Графічного дизайну та POS-матеріалів й Етикетки та упаковки на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами оцінює журі, яке складається виключно з досвідчених арт-директорів та дизайнерів.  
30.03.2006. Київські самураї – хто вони? Склад Головного журі 7-го КМФР
Фестивальні роботи, надіслані на конкурси Телевізійної реклами, Друкованої реклами, Постерів для зовнішньої реклами та Радіореклами, і буде оцінювати Головне журі 7-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами.
28.03.2006. 7-й КМФР оголошує журі рекламодавців
Традиційно на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами ряд конкурсів судять не представники агенцій, а їх клієнти – рекламодавці.
Саме маркетинг-директорам великих компаній довірено визначити, хто ж є найкращим у конкурсах рекламних та PR-кампаній, BTL та DM-проектів.
  1    2   вперед
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
ЯКІСТЬ ПОНАД УСЕ!
Головні
медіа партнери
 
World Web Studio